Keyifli Kitap Alışverişim

        

kitap alışverişi

''Okumayı sevmek, hayattaki can sıkıcı saatleri güzel saatlerle değiştirmektir.''

                                                                                          Montesquıeu

      

                 Kitap almadan duramayan bir ben😍📚


     Evet kütüphanemde okunacak kitabım çok, yine de görünce dayanamıyorum ve yeni kitapları kütüphaneme eklemeyi çok seviyorum. Ve okuyacağım kitapların sırası hep değişiyor😊 Siz de de öyle oluyor mu? Bir tek ben mi böyleyim?😊


      Hepsi Burada sitesinden aldım, o gün kampanya vardı ve ''yarın kapında'' yazdığı için cazip geldi. Kitapları uyguna aldım, bir de kartımdaki puanı kullanınca benim için çok güzel oldu. Yalnız şu konuda uyarmam lazım kitapları korumalı göndermiyorlar, bunu hiç sevmedim. Kitapların sayfası kırışık, katlanmış, kapağında herhangi bir deformasyon olduğu zaman sinir oluyorum. Öğleden sonra alışveriş yapmama rağmen ertesi gün sabah kapımdaydı, beni cezbeden de çabuk göndermesi oldu. 

kitap alışverişi

      Serhat Yabancı'nın kitaplarını çok seviyorum, Kurtacı mısın? Kurban mı? çıktığı günden beri aklımdaydı. Yazarın kitaplarını keyifle okuyorum😊

  

          Hayaller İçinde Floransa da son zamanlarda dikkatimi çeken, önüme çıkan kitaplardan biriydi, merak ediyorum😊 Arada kafamı dağıtacak kitapları okumayı seviyorum, devamlı ağır kitaplar okumak yoruyor. 


kitap alışverişi

       Bir Aşk Masalı uzun zamandır listemdeydi, fiyatı uygun olunca kaçırmak istemedim. kitap alışverişi

      Kurtarma Mesafesi kitabını yakın zamanda görmüştüm, çok merak ettim, biraz araştırınca hoşuma gitti. Kitabı okuyup bitirdim bile, aşırı keyifli bir kitaptı, yakın zamanda yorumumu paylaşacağım. Yazarın diğer kitaplarını da okumak istiyorum, mükemmel yazmış😊


kitap alışverişi

         Vee tabii ki çok sevdiğim Yekta Kopan'ın Sarmaşık karikatür kitabı. Okudum bitirdim. Ayrıntılı yorumumu paylaşacağım daha sonra😊 Kafam dağılsın diye aldığım bir karikatür kitabıydı ama ters köşe oldum diyebilirim, çok beğendim😊


           Burada olmayan Her Şeyi Düşünme ve Etkili İlişkinin 7 Alışkanlığı kitaplarını da kardeşime aldım, fotoğrafta o kitaplar yok😊


           Aklımda kalan birkaç kitap daha var. Özellikle Yabancı Yayınları'ndan yeni çıkan Taş Kağıt Makas kitabını çok istiyorum, henüz alamadım. Kitapları seven herkes için o liste hiç bitmiyor, hep yenileri ekleniyor. Okuyacağımız kitaplar hiç bitmesin😊😍📗😍📘😍📙😍📚

  

            Keyifli kitap keşifleri, keyifli okumalar dilerim😊

        

Etiketler:

Yorum Gönder

26 Yorumlar
 1. Fotoğraflar çok güzel çıkmış, iyi okumalar dilerim. :) Benim elimde okunacak çok kitap biriktiği için bir süre almam kitap. Okurken kafama göre takılıyorum, o an içimden ne geçerse. 😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yaaaa:))) Çok sevindim, genelde fotoğrafları kardeşim çekiyor, uzak olduğumuz için mecburen ben çektim, tabii efekt kullandım:))) Benim elimde de kitap birikti, aklımda kalan birkaç kitap daha var, onları da zaman içinde alırsam sonrasında ben de almayacağım:))) Ben de açıkçası kafama göre takılıyorum, bazen öne aldığım kitabı sonraya da bırakıyorum:))) Senin dediğin gibi o an ne geçerse içimden, aynıyım seninle:))))
   Güzel yorumun için çok teşekkür ederim:)))

   Sil
 2. Muhteşem bir alışveriş olmuş. Yorumlarını merakla bekliyorum. 😍

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumun için çok teşekkür ederim:))) Teşekkür ederim, okudukça paylaşacağım sizlerle:))))

   Sil
 3. Ters köşe oldum dediğin karikatür kitabını merak ettim bak :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumun için çok teşekkür ederim:))) Tavsiye ederim, güzel bir kitap, eğlenceli bir karikatür kitabı değil, düşündürücü, farkındalık yaratacak bir karikatür kitabı:)))

   Sil
 4. bütün kitaplığım bitti hatta gecen hafta sonu kütüphaneye bağışlanmak üzere kutuladım hepsini bekliyorlar hala fırsat bulup götüremedim. Bende bir alışveriş yapayım kendime bu hafta var mı önereceğin kesinlikle oku diyeceğin bir kitap ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumun için çok teşekkür ederim:))) Ne güzel kitaplığını bitirmişsin, benim bitmesi için biraz zamana ihtiyacım var:))) Yeni kitap alışverişi güzel olur:)))
   Kesinlikle Bülbülü Öldürmek derim öncelikle, onun dışında aklıma gelenleri yazayım:)))
   Tünel, Kral Kaybederse, Dişli Kızlar, Başucumda Müzik, Okunmamış Mesaj, Sıradan Bir gün, Nietzche Ağladığında, Sahildeki Kulübe, Stefan Zweıg ve Sabahattin Ali kitapları...
   Daha da yazabilirim istersen:)))) Şimdiden keyifli alışverişler diliyorum:))))

   Sil
  2. Bülbülü Öldürmek kitabını okuyabilirim onu okumamıştım bugün bulursam alayım bakalımm :)) güzel önerilerin için teşekkür ederim kitap keşfi

   Sil
  3. Rica ederim ne demek:)))) ilk aklıma gelenleri yazdım, daha da yazabilirim:)))

   Sil
 5. keyifle okumanı diliyorum....

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim:))) Okudukça sizlerle paylaşacağım:)))

   Sil
 6. Ayy şahane kitaplar, güle güle oku:) ben de kitap almayan duramayanlardanım:)) Ufuk Tufan'ın üçlemesini aldım en son :Yafes'in Oğulları, Türk Piramitleri, Börünün Pençesi.. çok merak ediyorum:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yaaa:))) Beğenmene çok sevindim:))) Kitap almadan durmak gerçekten çok zor, bir de kampanya olursa hiç kaçırmak istemiyoruz:))) Börünün Pençesi'ni biliyorum ama diğer kitaplar hakkında bilgim yok, yorumlarını merakla bekliyorum:))))
   Güzel yorumun için çok teşekkür ederim:)))

   Sil
 7. Ne güzel kitaplar almışsın canım, kitap görünce ben de dayanamıyorum hemen alıyorum :)
  Serhat Yabancı ve Ahmet Ümit okumayı seviyorum, yorumlarını merakla bekliyor olacağım canım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumun için çok teşekkür ederim canım:))) Gerçekten kitap görünce dayanamıyoruz, ne olacak bu halimiz onu da bilmiyorum:))) Okur okumaz yorumlarımı paylaşacağım sizlerle:))))

   Sil
 8. Kitap alışverişi yapmaya ben de bayılıyorum:)Yekta Kopan'ın kitabı benim de listemde:)Keyifli okumalar:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumun için çok teşekkür ederim:))) Kitap alışverişi çok başka bir şey, aşırı mutlu oluyorum:))) Yekta Kopan kitaplarını kesinlikle tavsiye ederim:)))

   Sil
 9. Marketler, kitaplarda %40'a varan indirim yapıyor diye 23 Nisan ve Anneler Günü'nü bekliyorum ben de. Kadınlar Günü'nde de epey almıştım. :) Bulamadığım istediğim kitapları da internetten aldım. Beni bir müddet idare eder aldıklarım.
  Hayaller İçinde Floransa kitabı ilgimi çekti. Hep Floransa'yı görmek istemişimdir.
  Bir Aşk Masalı kitabını da yazarından dolayı alıp okudum. Ahmet Ümit, tarzının dışında yazmış. Yazarın, Aşk Köpekliktir kitabını daha çok sevmiştim. Bu kitabı gülümseyerek okuduğumu hatırlarım. :)
  Güzel bir alışveriş olmuş sizin için. Keyifle okuyun kitaplarınızı.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim:))) Ben de genelde internetten alıyorum, fiyatlar aşırı yüksek, kampanayalar olduğu zaman iyi oluyor:))) Marketlerden hiç almadım ama aklımda olsun, dediğiniz gibi önemli günlerde indirim oranı yüksek oluyor:)
   Ahmet Ümit daha önce okumadığım bir yazar, bu kitabını çok merak ettim:) Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için:)))

   Sil
 10. Keyifli okumaların olsun, her dakika değişen okuma listelerim ve ben :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumun için çok teşekkür ederim:))) Kesinlikle değişiyor okuma listesi devamlı:)))

   Sil
 11. Kitapların ile mutlu keyifli okumalar dilerim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim:)))

   Sil
 12. Merhaba,
  Hepsiburada kitap kargolarından ben de şikayetçiyim,defalarca aradım söyledim, elma armut bile bu kadar özensiz gönderilmez dedim, sonra da almadım bir daha :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim:))) Kesinlikle Hepsi Burada kitap gönderme şekli çok kötü, tek artısı hızlı göndermesi:)

   Sil