Yazıyor... Blog Yazarları Buluştu

        

Blog yazarlarının buluşması

          Yazıyor... yazıyor... yazıyor...😊😊😊📰

            Blog yazarları Ankara'da buluştu...


          Sanırım buluşma yazısını yazmayan sadece ben ve Sinan kaldık...😊😊😊


          Aşırı aşırı keyifli, tatlı bir buluşmaydı. 15 gün önce sevgili Kitap Eylemi ve Mavi Kalemdekilerin fikriyle sonrasında da Blog Dedektifi Sinan ve benim de katılmamla buluşmayı organize ettik. 5 Kasım Cumartesi günü cafe'de çok güzel bir buluşma gerçekleşti. 

Blog yazarlarının buluşması


Masamızın yeri çok güzeldi, cafe de çok hoştu, tabii fiyatları için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Çok güzel bir sohbet başladı, herkes yavaş yavaş birbirini tanımaya çalıştı, bloglarından söz etti,  yazmaya nasıl başladığımızdan... Küçük hediyelerimizi verdik. Hepimizin yüzünde kocaman bir gülümseme, pozitif bir ortam... Bitmesini hiç istemediğimiz günlerden biriydi😊

  Cafe'de en fazla ses çıkaran masa bizimki olabilir, neşeliydik, biraz ses çıkarmamızda bir mahsur yoktur diye düşünüyorum. Ayrıca bir ara doğum günü kutlaması oldu, onların sesi bizden çok çıktı. Hiç öyle bakmayın, kalabalık olunca tatlı bir gürültü oluyor😊

   Çaylarımızı içtik, biraz fazla içmiş olabiliriz, Sinan olunca çay içmeden olmaz değil mi?😊☕ Birbirimizi yakından görmek, tanışmak çok iyi geldi. Ben kendi adıma herkesi tanıdığım, sohbet ettiğim için çok ama çok mutlu oldum. Yemekti, içecekti, tatlıydı derken zamanın nasıl geçtiğini anlamadık. Konu bloglar olunca sohbet biter mi? Bitmez tabii.  Sinan'ın Blog Mahallesi projesinden konuştuk. Bloglar için neler yapabiliriz diye düşündük, tekrar bir araya gelmekten söz ettik. 

   Şimdi tek tek  herkesi yazmak istiyorum; Kitap Eylemi çok tatlıydı, önceden tanışıyormuş gibi hissettim, çok sevdim. Mavi Kalemdekiler  Nagihan Hanım çok naifti, Parıldayan Çiçek Zehra Hanım'ın bilgi birikimi çok güzeldi, ayrıca çok konuşkandı, güzel sohbet ettik, 

Dikkat Çekiyorum Abdullah Bey başlarda biraz sessiz olsa da sonradan onunla da güzel sohbetimiz oldu, Daha Mutluyuz Yurdagül Hanım çok sıcak kanlıydı bence, Bir Garip Şeyma çok tatlıydı, konuşkandı, güzel bir iletişimimiz oldu. Arakolpa Süleyman Bey sonradan geldi, sıcak kanlı birisi. 

Blog Dedektifi Sinan zaten çok sevdiğim arkadaşlarımdan biri, gördüğüme tanıştığıma ayrıca memnun oldum. Her zaman yardımıma koşan, fikir sorduğum, bloğumla ilgili birçok konuda da beni uyaran ve birçok şeyi yapan arkadaşımı yakından görmek, konuşmak ayrı güzeldi😊  Kendi tatlılığımı da söylemeden geçmeyim😊😊( bana gıcık olanlar olabilir bu cümlemden dolayı)

    Fotoğrafları biraz geç çekildik. Bir ara zaten Sinan beni unuttu yarım olarak çekmiş ilk fotoğrafta. Aslında onun aklında canlı yayın yapmak vardı ama heyecandan unuttuk, hiçbirimizin aklına da gelmedi. Bir dahaki sefere unutacağımızı sanmıyorum. Birkaç fotoğraf çekildik sonrasında. O fotoğraflarda tam çıkmışım, hatta şişman çıkmışım. Birkaç kişi ''yok öyle görünmüyorsun'' dedi, çok nazikler, çok teşekkür ederim ama gerçekten şişman çıkmışım😊😄 Fotoğrafla ilgisi yok gerçi, benim elbise seçimimle ilgili. Bu arada bir gün önce instagramda havayla ilgili anket yapıp üşüyorum dedim. Sonra ne yaptım sizce? Tabii ki buluşmaya kısa kolsuz elbiseyle gittim, öğlen sıcak geldi o anda. İşte dengesizlik mi dersiniz, başka bir şey mi? Kararı size bırakıyorum😊 Yemediğim tatlıda da aklım kaldı😊 Eylem'le konuşurken konu uzadı gitti, evlilikle ilgili söyledikleri aklımda hala, çok tatlıydın😊 Sohbet o kadar tatlıydı ki akşama kadar oturabilirdik😊

    İnşallah bu buluşmaları devam ettirmek istiyoruz. İstanbul geçti aklımızdan ama nasıl olur, ne zaman olur o belli değil. Daha kalabalık olsun istiyorum ben bir dahaki buluşma, gelemeyen arkadaşlarımız da gelsin istiyorum. Umarım olur😊

    Benim için çooook güzel bir gündü, bloğun o sıcak, samimi ortamını fazlasıyla hissettim ve güzel olan da buydu, herkese tek tek kocaman teşekkür ederim😊

blog yazarlarının buluşması


Etiketler:

Yorum Gönder

44 Yorumlar
 1. Çok güzel anlatmışsın. Senin yazının linkini de ekleyeyim benimkine:) Iltifatlar icin tesekkürler:) Sen de çok hoş ve zarifsin, organizasyonda emegin gecti ve katilan herkesin benzer duyguları hissettiğini okumak çok guzel oluyor. Sevgiler:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim:))) Yazıyı beğenmenize çok sevindim:))) Hakkımdaki tatlı düşünceleriniz için ayrıca teşekkür ederim:)))
   Her zaman elimden ne gelirse yaparım, çok keyifli tatlı bir gündü:))) Tatlı sevgiler:)))

   Sil
 2. Katılımcıların hepsi o kadar güzel anlattı ki aklımız kalmadı desek yalan olur 🧿👍👏🤗

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim:))) İnşallah bir dahaki sefere sizler de olursunuz Sibel Hanım:))) Daha kalabalık olmasını ve gelemeyen arkadaşlarımızın gelmesini çok isterim:)))

   Sil
 3. Fotoğraflar aceleye geldi desene :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumun için çok teşekkür ederim:))) Sanırım biraz öyle oldu, biraz da o günün heyecanıyla unuttuk, daha fazla fotoğraf çekebilirdik, bir dahakine inşallah daha hazırlıklı olacağız:)))

   Sil
 4. Çok güzel bir buluşma olmuş :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim:))) Çok keyifli ve güzeldi, bir dahaki buluşmada sizlerin de olmasını isteriz:)))

   Sil
 5. etkinlik güzel olmuş, katılım da iyi bence sohbet de sarmıştır :) devamı gelir umarım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumun için çok teşekkür ederim:))) Çok güzel sohbet oldu, umarım devamı gelir, bir dahakine sizler de olursunuz:)))

   Sil
 6. Çok güzel anlatmışsın. :)) Keyifli bir etkinlik olmuş. Yeni buluşmalar olur İnşallah.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumun için çok teşekkür ederim:))) Çok keyifliydi gerçekten, umarım hep yaparız ve sizler de olursunuz:)))

   Sil
 7. Kaleminize sağlık, güzel bir buluşmaydı hakikaten.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim:))) Çok güzel bir buluşma oldu:)))

   Sil
 8. Yaaaa, çok güzelsiniz. Eskiden hatırlıyorum çok fazla blogger buluşması olurdu ama son yıllarda yapılmıyordu. Devamı gelir umarım. Hepinizi selamlıyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumun için çok teşekkür ederim:))) Eskiden oluyormuş evet, ben ilk kez katıldım ve aşırı keyifliydi:))) Umarım bir dahakine daha kalabalık oluruz, sizler de olursunuz, çok güzel olur:)))

   Sil
 9. Selam güzel yorumlarınız için teşekkürler. Sizlerle tanışmaktan mutlu oldum. Sevgiler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim:))) Ben de çok mutlu oldum tanıştığıma:))) Tatlı sevgiler:)))

   Sil
 10. Yaa ne tatlı bir buluşma olmuş, yazdıklarına bakılırsa çok ta keyifli geçmiş. Devamını dilerim, harikasınız:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim:))) Çok tatlı ve keyifli bir buluşma oldu:))) İnşallah devamı gelir ve sizler de olursunuz:)))

   Sil
 11. ahaha o muhabbetler buluşmaya özeldi, blogda ağır takılıyore :) yeni buluşmalarda görüşmek dileğiyle :) ben de seniz, sizleri tanıdığım için çok mutlu oldum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumun için çok teşekkür ederim:))) Evet muhabbet buluşmaya özeldi ama çok keyif aldım seninle sohbet etmekten:))) Yeni buluşmalarda görüşmek dileğiyle:)))

   Sil
 12. Off çok kıskandım ama İstanbul da buluşmazsak çatlayacağım. 🙈

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim:))) Aslında siz geleceksiniz diye düşünmüştüm ben, hatta o gün konusu da geçti:))) İnşallah düşüncemiz o yönde, buluşmaların devamı gelsin, sizlerle beraber olalım çok istiyoruz hepimiz:)))

   Sil
 13. Yazını telefondan okumuştum ama yorum yazmak için ancak fırsat buldum. Çok çok memnun oldum tanıştığımıza. Aslında en azından iki-üç aylık periyotlarda buluşabilsek güzel olurdu. Çoğumuzun sıkı okurlar olduğu düşünülünce kitap kulübü olabilmeyi bile hayal ettim. Kim bilir belki bir gün oluruz. :) Ayrıca senin şişman çıkman nasıl mümkün olabilir aklım almıyor gayet incesin hem ruhen hem bedenen :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumun için çok teşekkür ederim:))) İnan ben de çok memnun oldum tanıştığıma seninle:))) Aslında dediğin gibi yapabilirsek güzel olur herkese uygun olan zamanlarda:)))
   Çok tatlısın, güzel düşüncelerin için ayrıca teşekkür ederim:))) Elbise seçimim yanlış, kendimle dalga geçiyorum:)))) Yorumuna çook mutlu oldum:)))))

   Sil
 14. Instagramdan keyifle takip ettiğim tatlı bir buluşmaydı:) Devamı olsun inşallah:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim:))) İnşallah devamı olur ve sizler de olursunuz:))))

   Sil
 15. Çok güzel bir etkinlik olmuş😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumun için çok teşekkür ederim:))) Çok güzeldi, keyifliydi, umarım bir dahaki etkinlikte hep beraber oluruz:)))

   Sil
 16. Ne güzel geçmiş gerçekten imrenerek takip ediyorum, elinize sağlık sevgiler:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim:))) Çok güzel bir buluşma oldu:))) Umarım bir dahaki buluşmada sizler de olursunuz:)))

   Sil
 17. çok güzel bir buluşma olmuş, başka buluşmalara katılmayı ümit ediyorum:)
  sevgiler..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim:))) Bir dahaki buluşmada sizin de olmanızı çok isterim:)))

   Sil
 18. Gideyim de biraz ağlayayım :( Çok güzelsiniz, çok sevindim sizin adınıza..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumun için çok teşekkür ederim:))) Yaa deme öyle, inşallah bir dahaki buluşmaya hep beraber oluruz:)))

   Sil
 19. Nasıl imrendim anlatamam... Keyifli ve harika bir buluşma olduğuna eminim. Yazarların olduğu her alan keyiflidir zaten :)) Harikasınız... Kalemine sağlıkk :)) <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumun için çok teşekkür ederim:))) Çok keyifliydi, inşallah bir dahaki buluşmada daha kalabalık oluruz, çok isterim:))) Kesinlikle yazarların olduğu her alan keyifli, katılıyorum:)))

   Sil
 20. İşlerim çok yoğundu bende katılmak istiyordum inşallah başka sefere

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim:))) İnşallah bir dahaki sefere siz de olursunuz, çok isteriz:)))

   Sil
 21. Çok güzel bir buluşma olmuş gerçekten, ben de orada olmayı çok istemiştim ama kısmet olmadı işte...Başka zaman inşallah 🙏
  Böyle buluşmalar çok özel ve hoş oluyor bence...
  Sevgiler canım 😘

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yaa:))) Ben, senin olmanı çok istiyordum:))) Olsun yine olur, bir dahaki buluşmaya inşallah hep beraber oluruz:))) Kesinlikle çok güzel ve özel oluyor böyle buluşmalar canım:))) Öpüyorum kocaman canım:))) Güzel yorumun için çok teşekkür ederim:))))

   Sil
 22. Elbise seçimin yanlış değil, şişman da çıkmamışsın. Gayet güzelsin canım <3 hiç merak etme.
  Ankara'da değilim ama bir gün buluşmayı o kadar çooook istiyorum ki. Umarım yeniden buluşuruz ^^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumun için çok teşekkür ederim:))) Sen güzel gözlerle bakıyorsun ondan öyle görüyorsun, çok teşekkür ederim:))) İnşallah bir gün hep beraber buluşuruz, ben de çok isterim, keyifli oluyor böyle buluşmalar:))))

   Sil