Kitap Keşfi'nin 3.Yılı

           

bloğumun 3. yıldönümü

         2019 yılında başlayan büyülü bir yolculuk... Blog yazmaya ilk başladığım gün beynimin içi karmakarışıktı. Bu karışıklık Lunapark oyuncakları gibi renkli, hareketli, gülümseme doluydu benim için. Korkarak ve kocaman bir istekle başladığım bu yolda yavaş yavaş ilerlemeye başladım. Her yazı yazdığımda, paylaştığımda içim içime sığmıyordu. Büyülü dünya beni öyle güzel içine almıştı ki, ben bu dünyadan hiç kopmak istemedim. Lunapark tadında eğlenceli, neşeli bir dünya blog. Ben de o dünyanın içinde oradan oraya koşuyordum, dans ediyordum. Kitap yorumlarım, hikayelerim, sohbet yazılarım😊 Kelimeler beynimin içinde dans ediyordu sonra da güzel yazıların içinde anlam buluyordu. Fikirlerim, yazdıklarım blogta bir bütün olarak bana gülümsüyordu. Blog benim hayallerimden biriydi ve bu hayalimi gerçekleştirdiğim için çok mutluyum. 

         1 Haziran 2019 blog hayatıma içimdeki heyecan, neşe ve sevinçle yazılarımı paylaşmaya başladığım ilk gün. Yaz mevsimini sevdiğim için Haziran ayında bloğumu açmak istemiştim. Büyülü dünya blog. İyi ki bloğumu açmışım, iyi ki yazmışım, iyi ki düşüncelerimi sizlerle tatlı tatlı paylaşmışım. Blog fotoğraflarını seçerken çok özenli davranıyorum, çekilen fotoğrafların beni yansıttığını düşünüyorum. Yazılarımı yazdıkça daha çok yazma isteği geliyor.  Bu sene biraz daha aktifim bloğumda. Kitap yorumlarım dışında sohbet yazılarını da çoook severek yazıyorum. Bu sene bir blog arkadaşımın sayesinde hikayeleri de paylaşmaya başladım. Hikaye yazmaya, paylaşmaya devam edeceğim😊bloğumun yıldönümü         Blog yazmak, bu yazıları sizlerle paylaşabilmek harika bir duygu. Yorumlarınız geldiği zaman çook mutlu oluyorum. Blog dünyasını çok seviyorum😊 Hep söylüyorum, buranın samimiyeti farklı. Büyülü dünyanın içindeki yazılar. Anlatmak istediklerim burada, bazı şeyleri açıkça söylüyorum, bazı şeyleri kelimelerin arasına gizliyorum. Bu deli kız blog yazmayı çoook seviyor...


       Bloğumun 3. yılını kutluyorum😊🎉🎉🎉🎈🎈🎈 Bir çekiliş yapıyorum.

 🎈1 kişiye Kitap Keşfi Kutusu göndereceğim😊😍 Kutunun içeriği sürpriz😊😊🎉🎈🎀📚📚📚🧧


      🎈📙😊Kitap sizin için ne ifade ediyor?

       🎉Çekiliş Haziran ayı boyunca sürecek. 
Bu paylaşımın altına yorum olarak bu soruyu cevaplamanız ve bloğu izlemeniz (takip etmeniz) yeterli olacaktır.  
Temmuz ayı başında açıklayacağım sonucu. Yurt içine gönderim yapılacaktır.

          

               Keyifli kitap keşifleri, keyifli okumalar dilerim😊


                      Kitapları keşfetmeyi seviyorum😊😍📚

bloğumun yıldönümü


Yorum Gönder

26 Yorumlar
 1. Alttaki yazılar sağa kaymış, bir kısmı okunmuyor.
  İyi ki bloga katılmaya karar vermişsin. Blogları daha samimi ve aynı zamanda seviyeli buluyorum. Sosyal medya fazla gösteriş odaklı artık, samimi gelmiyor. Orada kitap tanıtımı bile genelde "bakın ne kadar çok kitap okuyorum" demek için yapılıyor gibi geliyor. Herkes aynı değil ama gördüğüm çoğu kişi öyleydi. Bir de bana hitap eden kitaplar değil genelde.
  Daha fazla hikayeler yazmalısın, yazdıkça gelişiyor insan, kendi tarzını buluyor. 3.yılını kutlarım, nice senelere İnşallah. 😃🎊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumun için çok teşekkür ederim:))) Telefondan girince sağda kalıyor alttaki yazılar ama bilgisayardan girince okunuyor net olarak:)
   Umarım uzun yıllar burada olurum, çok teşekkür ederim, çok seviyorum blog yazmayı:)))

   Sil
 2. yupiiii Yaşasın :) Bende alan adını 2 ay önce 2018 yılında almıştım :) Nice bloglu senelere :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim:)))
   Umarım uzun yıllar burada sizlerle olurum, çok teşekkür ederim:)))

   Sil
 3. Tebrik ederim! :) Daha nice güzel yazılarınızla uzun süre burada olursunuz umarım. En güzeli de insanın kendini ifade etmesi değil mi? Ben de bloğun samimiyetini çok farklı buluyorum. Bu nedenle de olacak insan kendini daha iyi ifade edebilme olanağı buluyor sanki. Sorunuza gelirsem... :) Kitap benim için kendimi bulmam konusunda kılavuz demek.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumun için çok teşekkür ederim:))) Umarım uzun yıllar burada sizlerle olabilirim:)

   Sil
 4. Kitap, sadece bir hayat yaşayacakken aynı anda pek çok hayatı yaşamak, öğrenmek, deneyimlemek gibi. Küsmeyen bir dost kazanmak gibi. Konuşmak, susmak, yazmak gibi. Bazen gülmek, bazen ağlamak gibi. Özetle tpkı hayat gibi...

  Blıgda daha nice yıllara sevgili Kitapkeşfi 😊🤗🤚

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim Sibel Hanım:)
   Umarım uzun yıllar blogta olabilirim:)

   Sil
 5. İyi ki varsınız ve inşallah nice 3 yılları olur blogunuzun:) Kitap herkes için geçerli olduğu gibi benim içinde çok şey ifade ediyor:) Öncelikle insan olmanın, kişisel olarak gelişmemize en büyük katkıyı sağlayan sessiz dostlar:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim:)))
   Çook ama çook teşekkür ederim, yorumunuz beni gerçekten çok mutlu etti, siz de iyi ki varsınız:))) Umarım uzun yıllar blogta olup yazılarımı sizlerle paylaşabilirim:)))

   Sil
 6. Nice yıllar, nice güzel yazılar dilerim. Kitap benim için karanlık gecelerin aydınlığı, yanlız geçen günlerin kalabalığı :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim:))) Umarım uzun yıllar burada sizlerle olabilirim:)

   Sil
 7. Sizi tebrik ederim. Güzel ve oldukça sıcak bir blog ortamına sahipsiniz ki bu da size hoş geri dönüşler sağlıyor. Şahsen beni kazandınız. Gün içinde uğramadan edemeyeceğim bir blog sayfası oldunuz. 3 yıllık bir birikimle sizi daha ileri yıllarda da buralarda görmek dileğiyle. Tebrikler, yolunuz açık olsun - neşe abidesi ) -

  Sorunuza gelecek olursam; Yazarların yazdığı dönemlere ışınlayan bir buluş olarak görüyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim:))) Bu içten yorumunuza çook mutlu oldum, nasıl iyi geldi sabah bu yorumu okumak anlatamam:))) Bloğum hakkımda böyle tatlı düşünceler duyunca aşırı mutlu oluyorum, sizler yazılarımı okuyup yorum yazınca mutluluğum kat kat artıyor, çocuklar gibi oluyorum:)))
   Demek ki bir şeyleri başarabilmişim, sizleri kazanabilmişim:)))
   Bu arada ikinci lakabım oldu neşe abidesi:)))
   Çook teşekkür ederim tatlı düşünceleriniz için tekrar:)))))

   Sil
 8. Tebrikler. Daha uzun yıllar yazarsın umarım. Böyle bloğunu aktif tutan isimleri ayrıca seviyorum :-)

  Kitaplar çok güzel görünüyor. İçim açılıyor fotoğrafa baktıkça. Ben de katılıyorum, belki şans bana güler :-)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumun için çok teşekkür ederim:))) Umarım uzun yıllar burada olurum:)))
   Yarışma için bir soru sormuştum, sanırım gözden kaçırdın:)

   Sil
 9. Yanıtlar
  1. Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim:)

   Sil
 10. Çok tebrik ederim, güzel blogunuz ve harika enerjinizle blog dünyasında çok güzel bir renk oldunuz, daha uzun yıllar yazılarınızı okumayı diliyorum... Ben çekilişe katılmayayım ama her kitap yeni bir dünya benim için, sevgiler:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim:))) Umarım uzun yıllar burada olurum sizlerle:)))
   Tatlı düşünceleriniz için ayrıca teşekkür ederim, çoook mutlu oldum:))))

   Sil
 11. Nice güzel yılların olsun canım daha çok uzun yıllar hep yazarsın umarım :)
  Kitap benim için özgürlük demek, kaçmak ve kendini bulmak demek ve mutluluk demek :)) Kitabın ve kitap kokusunun olmadığı bir dünya düşünemiyorum. Bazen kitapçılara kitap kokusu için gittiğim bile olur ve sonra o büyülü cümlelere dayanamayıp mutlaka bir kitap satın alırım :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumun için çok teşekkür ederim:)))
   İnşallah çok uzun yıllar burada sizlerle olabilirim:)))

   Sil
 12. Bloğunun yeni yaşı kocaman kutlu olsun. :) Umuyorum 10. ve 20. yıllarını da kutlarız.

  Kitap benim için bir ihtiyaç. Mesela kitap okumadan bitirdiğim bir günü boşa geçmiş sayıyorum. Akşam elime kitabımı alıp bir yarım saat okursam herşey daha güzel görünüyor gözüme, dünya daha güzel bir hal alıyor. Gün içinde beynim o kadar yoruluyor ki, kitap okuyarak dinlendiriyorum. Sanki ben okurken beynimin arka planında herşey yerli yerine gitmeye başluıyor yavaşça. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim:))) İnşallah uzun zaman burada sizlerle olup yazılarımı paylaşabilirim:))))

   Sil
 13. Kutlu olsuuun🎊Daha nice yazılar paylaşman dileğiyle💞

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumun için çok teşekkür ederim:))) İnşallah daha uzun yıllar burada sizlerle olup yazılarımı paylaşabilirim:))))

   Sil