Büyümek Diye Bir Şey Yok


                       

Büyümek Diye Bir Şey Yok

 


                      Dünyanın en özel insanı sen misin?

                  Kariyerin için çevreni genişletmekten hoşlanır mısın?

  Sence yetişkin olmak hayata karşı kendini hazır hissettiğin heyecan verici bir aşama mı?

 

         Güne keyifli başlamak için harika  bir kitap. Okurken çok fazla gülümseyeceğiniz ve çok seveceğiniz bir kitap.

          
        
         Bir kadının hallerini, yetişkin olmayı öyle tatlı bir dille anlatmış ki yazar; bence bayılacaksınız. Her dönemde yaşadığımız şeyleri karikatür olarak görmek çok keyifli. Mutlu eden, stresten kurtaran eğlence dolu bir kitap. 

           
         Sevdiğiniz insanlara esprili ve tatlı bir hediye vermek isterseniz kesinlikle alacağınız kitap bu.  İçinde tamamen kendinizi göreceğiniz çok güzel bir dünya. Konular çok güzel işlenmiş. Bazı sayfalarda çok fazla güleceğinize eminim.

 
                  😊📘Kitaptan Keşfettiğim Alıntılar :

        
               💭Seni seviyorum
               💭Ne? Gerçekten mi?
                💭Evet

  
               💭Keşke bunu bana yıllar önce söyleseydin! Çok daha mutlu olurdum!
               💭Alay seziyorum.


               💭Sabah işim var, uyumam lazım.
               💭Ya da geç saate kadar boş boş oturayım.


                💭 Çok tokum ama bugün o kadar da bir şey yemedim. Neden acaba?
                💭Gerçek bir muamma.

                
                 💭Çok stresliyim!!
                 💭Meditasyon yap?

   
     
         112 sayfalık bir kitap keşfi ve eğlence dolu. Karton kapaklı ve Pegasus Yayınları'na ait baskısı.  Günün yorgunluğunu atmak, kahkaha atmak istiyorsanız kesinlikle okumalısınız. Çizimler mükemmel. Karikatür seviyorsanız kitabın nasıl bittiğini anlamazsınız. Yazarın bakış açısı çok güzel ve günlük hayatta yaşadığımız her şeyin mizahi şekilde anlatılması çok hoşuma gitti. 
Kitap kapağı da oldukça ilgi çekici ve güzel olmuş.  Karikatür severler yazarı mutlaka tanıyordur. Çok güzel çizimleri var.

 
          Kitabı okurken benim gibi  ''ben de böyleyim''  diyeceksiniz.😊 Bu kitabı yeni bir arkadaşınız gibi düşünebilirsiniz.  Kitabı okurken bitmesini hiç istemedim. Günlük hayatın karmaşasında yüzümü gülümseten tatlı cümleleri çok sevdim. Aslında bu tarz kitaplara, başucu kitabı diyorum. Sabah kalktığınızda açtığınız herhangi bir sayfa güne daha enerjik başlamanızı sağlar diye düşünüyorum😊
Büyümek diye bir şey var mı sizce? Cevabı bulmak için okuyun hemen😊
Kitabın devamını da var, onu da yakın zamanda sizlerle paylaşacağım😊📘


           Kitabın arka kapağında yazdığı gibi;  ''Hayatın tüm tuhaflıklarını karikatür halinde görmek isteyenler için...''

  
          Eğlenceli bir kitap😊📘


          Bu arada yukarıda sorduğum sorunun cevabı; benim için büyümek diye bir şey yok. Hep çocuk kalpli kalmak ve bir şeyi yaparken içinden geldiği gibi yapmak. Ben hala büyümedim ve büyümeye de niyetim yok😊 Sizlerin cevaplarını da çok merak ediyorum😊😊

  
         Keyifli kitap keşifleri, keyifli okumalar dilerim😊

Yorum Gönder

28 Yorumlar
 1. Hep içinde bir çocuk ruhu barındırabilmek özel bir yetenek :) Öyle kalmak dileğiyle diyelim. Bu kitabı biliyorum. Instagramda da takip ediyordum sayfalarını önceden. Eğlenceli karikatürleri vardı.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumun için çok teşekkür ederim:))) Hep çocuk gibiyim, sanırım böyle de olacağım ve seviyorum:) Çok eğlenceli ve güzel karikatürler, bayılıyorum ben:))

   Sil
 2. off kitabın adı bir başka güzelmiş :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumun için teşekkür ederim:))) Çok güzel değil mi? Çok eğlenceli ve güzel bir kitap, tavsiye ederim kesinlikle:)))

   Sil
 3. Harika bir kitapmış bayıldım yorumların da çok güzel😍

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumun için çok teşekkür ederim:))) Gerçekten çok tatlı bir kitap, yorumumu beğendiğine çok sevindim:))) Yorumunu geç yanıtladığım için özür dilerim, birkaç gündür tam olarak bakamadım bloğa:(

   Sil
 4. Kitap anladığım kadarı ile kadınlara daha çok hitap eden bir kitap:) Ama ilgi çekici:) Büyümek diye bir şey bence de yok, en azından benim için:) Hayat ne kadar zor olsa da, çocuk yanımızı muhafaza edemediğimiz yerde asıl sıkıntılar başlayacaktır.. Maddi, fiziksel rahatsızlıklar bir şekilde çözülür ama ruhsal sıkıntıların yeri kalıcı oluyor.. O yüzden çocuk yanımız hep devrede olmalı diye düşünüyorum:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim:))) Kesinlikle büyümek diye bir şey yok, çocuk yanımız hep olmalı:)) Çok doğru söylüyorsunuz, ruhsal sıkıntılar kalıcı oluyor ve geçmiyor. Çocuk kalabilmek çok ama çok güzel:))) Yorumunuzu geç yanıtladığım için özür dilerim, birkaç gündür tam olarak bakamadım bloğa:(

   Sil
 5. çok güzelmiş, keyifli bir kitap bakayım ben de, paylaştığınız için teşekkürler, sevgiler:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim:))) Çok tatlı ve keyifle okuyacağınız bir kitap, kesinlikle tavsiye ederim:))) Yorumunuzu geç yanıtladığım için özür dilerim, birkaç gündür tam olarak bakamadım bloğa:( Sevgiler:)))

   Sil
 6. Ne tatlı bir öneri :) Ne tatlı alıntılar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim:))) Çok tatlı bir kitap:))) Yorumunuzu geç yanıtladığım için özür dilerim, birkaç gündür tam olarak bakamadım bloğa:(

   Sil
 7. Ben bu kitaba bayılmıştım. Bazı karikatürler hâlâ aklımda. Tam beni anlatıyor ya da ben de böyle düşünüyorum dediğim o kadar tespit vardı ki. Her kadının keyifle okuyacağı bir kitap bence.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumun için çok teşekkür ederim:))) Ben de bayılıyorum bu kitaba ve senin gibi düşünüyorum, kendi gördüm karikatürlerde:))) Devam kitabı da çok güzel, onu da tavsiye ederim:)))

   Sil
 8. Keşke büyümesek hep aynı yaşta kalsak ne güzel olurdu. :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim:))) Keşke hep aynı yaşta kalsaydık dediğiniz gibi, çok ama çok güzel olurdu:))

   Sil
 9. Ön yargılı olup okumazdım yorumlamanızı görmeseydim :) merak ettim okuyacağım emeğinize sağlık :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim:))) Karikatür kitapları bana eğlenceli geliyor, seveceğinizi düşünüyorum:)))

   Sil
 10. Bence büyümek diye bir şey var ama her parçamızla büyüyeceğiz diye de bir şey yok, bazı parçalarımızda çocukluk hep kalmalı :) Bu karakterin olduğu çokça karikatür görmüştüm ama kitabı olduğu bilmiyordum, sevimli görünüyor :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumun için çok teşekkür ederim:))) Ben hep çocuk kalmaktan yanayım:))) Çok eğlenceli ve güzel kitap, kesinlikle tavsiye ederim:)))

   Sil
 11. Ne tatlı bir öneri :) Ne tatlı alıntılar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumunuz için çok teşekkürler. Güzel bir kitap

   Sil
 12. Sabah işim var, uyumam lazım.
  Ya geç saate kadar boş boş oturayım

  ne kadar da beni anlatan cümleler :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumun için çok teşekkür ederim:))) Tam hayatımızın içinden cümleler:)))

   Sil
 13. Kitaba ara ara rastlıyorum. Çok eğlenceli karikatürleri var kitabın. Çizimleri de çok şeker. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim:))) Kesinlikle çok eğlenceli bir kitap:)

   Sil
 14. İnsan Ne Zaman Büyür, başlıklı bir yazı yazmıştım. Sebebi budur ki bu gönderinize tıkladım. Sevimli bir kitap olduğu her halinden belli.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim:) Çok eğlenceli ve güzel bir kitap

   Sil