Ben Kazanmadan Bitmez

   

Ben Kazanmadan Bitmez


 
     ''Zafer, kendisi olma cesaretini gösterebilenlerindir.''

     

    Çok ama çok sevdiğim yazarın son kitabı için biraz geç yazdığımın farkındayım. Kitap kapağının üstündeki bu söz çok şey anlatmıyor mu?

   

    Kitabın konusu; bilinçaltını kodlama, şikayet etmeyi bırakma, yeni dünya düzenine uyum sağlama ve içindeki çocuğu iyileştirme.

   


         😊📘Kitaptan Keşfettiğim Alıntılar :

   

   😊''Şikayet enerjin ne kadar yükselirse, ilahi düzen aşırıya gidilen uçtan denge noktasına seni getirmek için şükre davet eder.''

    😊''Yeni dünyada saplantı ve takıntı yok. Enerjiyle uyumlanıp akışa yönelmek var.''

    😊''İlahi düzenin fırsatları sonsuzdur, mucizeleri de. İlahi düzende bitiş yoktur, son yoktur, tükeniş yoktur.''

     😊''Psikolojik olarak sana zarar verdiğini, seni yaraladığını ya da dengeni bozduğunu düşündüğün kişiyle geçirdiğin zamanı kısıtla.''

     😊''Kimsenin seninle ilgili yargısına müdahil olma. Seni bir çamur girdabına atmalarına izin verme. O girdaptan kimse karlı çıkmaz emin ol.''

   😊''İlahi düzende ''olan'' her zaman hayırlıdır. Bu yüzden herkes aslında tam da olması gerektiği yerde ve olması gerektiği gibidir. Herkesin yolculuğu eşsizdir, özeldir.''

   😊''Nasihatten ve talepten çok daha güçlüdür samimiyetle birinin yanında durduğunu ifade etmek. Anlıyormuş gibi yapmak yerine herkesin içinde ne yaşadığını ancak kendinin bilebileceğini söyleyip, buna rağmen anlamak için ve yardımcı olmak için emek vereceğinin sözünü vermek çok kıymetli bir destektir.''

   😊''Dünya üzerinde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak...Kainatın bir parçası olarak ben de artık eskisi gibi kalamam.''

    

 

    Bircan Yıldırım'ın kitaplarında çok ama çok başka bir dünya vardır. Yazarın ilk okuduğum kitabı Hayat Cesurlara Torpil Geçer benim hayatımda dönüm noktası diyeceğim bir kitaptır. Ben Kazanmadan Bitmez ise çok eğlenceli sayfalar içine alıyor sizi.  Resim çizebileceğiniz, yazabileceğiniz, boyayabileceğiniz bir kitap. Bütün bunları yaparken bilinçaltınız kodlanıyor, içinizdeki çocukla birlikte hayal ettiğiniz şeylere kavuşmanız için bir rehber gibi düşünün.

    

   Bilimsel verilere dayanılarak yazılmış bir kitaptır. Yazarın diğer kitaplarında olduğu gibi felsefe, sosyoloji, mantık kurmalarına dayalıdır. Bildiğiniz kişisel gelişim kitaplarından değildir. Sizi iyiliğe, güzelliğe, şükretmeye götürüyor. Efsane bir kitap. Hayatınıza dokunan, kökten değiştirecek hazine değerinde bilgiler var. Her bölümü okuduğunuzda ayrı bir açılım yaşayacaksınız, bir süre sonra siz bile kendinizdeki değişime inanamayacaksınız. Su gibi akıp giden bir terapi gibi değerlendirebilirsiniz.  Kitabın sonunda notlarınızı yazabileceğiniz birkaç sayfa var. 

   

   Enerjinizi fark edeceğiniz, pozitif, yön veren bir kitap. Ayrıca ''Onaylıyorum'', '' Evet'' gibi yazdığınız her şey bilinçaltıyla ilgili. Bugünkü davranışlarımızın temelinde yatan çocukken bize öğretilen, gösterilen şeyler, yetiştirilme tarzımız. Birazcık psikoloji bilimiyle ilgileniyorsanız anlamsız eleştiri yapmanın saçma olduğunu siz de fark edeceksiniz.

   

   Az önce yazdıklarım bütün kitaplar için geçerli. Gerçekten eleştiri yapmak başka bir şey, kötü niyetle eleştiri adı altında saçma şeyler söylemek başka bir şey. 

    

   Yazarın bütün kitaplarını çok severim, sosyal medyadan da takip ederim. Ayrıca okurlarıyla bu kadar samimi, doğal bir yazar yok denecek kadar az. Ben Kazanmadan Bitmez kitabı biraz daha uygulama ağırlıklı bir kitap. Bir roman değil. Sizi tamamen yeniden programlayıp değiştirecek bir kitap.

   Bana göre kitabın en eğlenceli tarafı boya kalemlerinizi alıp hayalinizdeki her şeyi resim olarak çizebilmeniz. Resminizi çizdikten sonra içinde bulunduğunuz pozitif ruh hali ve mutluluk. Sakın ''benim resim yeteneğim yok ki, nasıl yapacağım?'' endişesine kapılmayın. Önemli olan içinizdekileri hissedebilmek ve aklınıza estiği gibi çizmek. Sizce de çok güzel değil mi?

    

    Kitabı çok seveceğinize eminim. Dediğim gibi bir roman değil, sizin bilinçaltınızı değiştirip bambaşka bir program sunacak ve farklı bir bakış açısıyla yolunuza devam edeceksiniz.

    

     İçinde bulunduğunuz ruh halinden memnun musunuz? Yoksa bakış açınızı değiştirip hayatı, dünyayı farklı yaşamak mı istersiniz? Bu kitabı hemen alıp okuyup, uygulamaları yapmalısınız. Seçim sizin?

     

     Kitabın arka kapağındaki yazıyı çok beğendim ben. Bu kitabın size çok şey katacağına eminim.

  ''Sen kazanmadan bitmeyecek bu hikaye... Hayat bir ödül değil, bir hak ediştir. Hayatı hak edenindir mutluluk ve düzen...''

    

   Sen de, kendine inanıp kazanmaya odaklanıyorsan bu hikaye senin zaferinle bitecek. O zaman hemen bu kitabı alıp okumalısın😊📚 Şu an en uygun fiyatıyla ve ücretsiz gönderimle bkm kitapta. Linkten ulaşıp hemen alabilirsiniz😊

https://www.bkmkitap.com/ben-kazanmadan-bitmez

   

    Keyifli kitap keşifleri, keyifli okumalar dilerim.

   

Yorum Gönder

4 Yorumlar
 1. Bican Yıldırım adını duydum, kitaplarından hiç okumadım , inş bir gün , sevgiyle, kitapla kalın...

  YanıtlaSil
 2. Çok seveceğinize eminim :) Özellikle Hayat Cesurlara Torpil Geçer kitabını tavsiye ederim. Teşekkür ederim güzel yorumunuz için :)

  YanıtlaSil
 3. Emeğine sağlık, bu bilinçaltı işlerini beceremeyen bir adamım ama okunabilir bir kitap... Uyanmayı neyin sağlayacağını bilemezsin belkide hayatımızı değiştirene ser olur.

  YanıtlaSil
 4. Bilinçaltı ve psikolojiyle ilgili olan kitapları çok severim. Özellikle bu yazarın kitaplarını çok severim, kesinlikle tavsiye ederim:) Güzel yorumunuz için teşekkür ederim :)

  YanıtlaSil