2021 Kitap Ağacım

   


'' Kitaplarım bana yetecek kadar büyük krallıktır.'' 

                                                                     William Shakespeare

     Yazıma bu güzel sözlerle başlamak istedim. Kitapların bir hayaller ülkesi olduğunu düşünürüm hep. Bambaşka hayaller, bambaşka insanlar...

   

    Bu sene istediğim kadar kitap okuyamadım bazı özel sebeplerden dolayı. Yazılarıma da ara vermek   durumunda kalmıştım. Okunacak ve size yazmak istediğim kitaplar birikti. Ara verdim ama tabii ki kitap alışverişlerimden hiç vazgeçmedim. Arada kitap  hediye ettim sevdiğim insanlara. Kitap bana göre bu dünyadaki en güzel hediye. 

     

    2021 benim için daha iyi geçecek. Umutluyum ve hep iyi düşünüyorum. Hedefim çok fazla kitap okumak ve sizlerle daha çok paylaşmak, yazmak. Özellikle klasik kitaplarda çok fazla eksiğim olduğunu düşünüyorum. Umarım 2021 yılında daha fazla klasik kitap okurum. Bu sene okumayı çok isteyip de henüz alamadıklarım arasında Yeşilin Kızı Anne, Elmalı Turta, Ayçöreği, Sarı Puantiyeli Şemsiye, Kutup Yıldızı ve Nar Serisi almak istediğim ve kitaplığımda eksik olanlar arasında. Bunlar sadece çok az kısmı.

   

    2021 yılında eksik olan kitapları bir an önce almak istiyorum. Sizler hangi kitapları almak istiyorsunuz? 

     

    Yılbaşı coşkusundan dolayı şu an bütün kitaplarda çok güzel indirimler var. Yayınevlerinin baskıları da mükemmel, kitaplara tablo gibi bakıyorsun, hayran oluyorsun. Bu dönemde en çok indirim yapan yerlerin linklerini paylaşıyorum sizinle😊 sadece birkaç tanesini yazıyorum, hepsinde çok güzel kampanyalar ve hediyeler var.


https://www.amazon.com.tr/b?ie=UTF8&node=18383728031

https://www.dr.com.tr/kategori/kitap

https://www.kitapkoala.com/

https://www.renkitap.com/

https://www.kitapsepeti.com/

https://www.kitap365.com/

    

   2020 yılı biterken odamda küçük tatlı bir kitap ağaç yaptım.😊🎄📚📚📚📚📚🎈🎉 Bütün kitapları koymadım tabi. Işıklandırma süsleriyle çok güzel görünüyor. Hayal ülkesi gibi değil mi? En sevdiğim kitabı en üste koydum tabii ki😊📚 Bence siz de küçük de olsa kitap ağaç yapın. Kitaplar öyle huzur veriyor ki, beni çok mutlu etti😊


    '' Kitaplar başka yerde olmak isteyen insanlar içindir. Bunu unutma.''😊

  

     Keyifli kitap keşifleri, keyifli okumalar dilerim😊
Yorum Gönder

6 Yorumlar
 1. umarım bol kitaplı bir yıl olsun hepimiz için, sağlıkla...bu arada alıntınızı ben de çok severim hatta headerımda kullanıyorum blogumu açtığımdan beri, sevgiyle...

  YanıtlaSil
 2. Bol kitaplı, kitap sayfaları arasında, kitap kokusuyla dolu umutlu bir yıl olsun:) çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için:)

  YanıtlaSil
 3. Ne kadar kitap o kadar mutluluk :D Bu arada bu görsel işlerini bir türlü başaramıyorum

  YanıtlaSil
 4. Kitaplar insanı çok mutlu ediyor:) Güzel yorumunuz için teşekkür ederim :)

  YanıtlaSil
 5. Kasım ve aralık ayında dört kitap alışverişi yaptım. Siteler çok iyi indirimler yaptı. Bayağı para harcadım ama kitapları uygun fiyata aldığım için pişman değilim. Umarım seneye de böyle güzel indirimler yapmaya devam ederler.

  Kitap ağacın çok güzel olmuş. Seneye daha büyüğünü bekliyoruz :-)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben en son 2 ay önce kitap alışverişi yaptım. Eksik olan ve okumadığım çok kitap var, yavaş yavaş tamamlayacağım inşallah. Gerçekten çok iyi indirimler oldu. Bu aralar da indirimler fena değil, bıraksalar hepsini alırım sanırım. Çok ağaca benzemedi de yapmaya çalıştım :) Bu arada yorumlarınız beni çok mutlu etti:) Blog açıldıktan bir süre sonra takip ettiğim ilk blog sizsiniz :)

   Sil