Blog Yazarlığının Tatlı Serüveni

        
Blog yazarlığına nasıl başladığımı anlatan yazı


   
             Blog yazarlığının benim için ne kadar keyif verici olduğunu hep anlatıyorum yazılarımda. Çok severek yapıyorum bu işi. Bilgisayarın başına oturup yazı yazmanın keyfini nasıl anlatabilirim size? Anlatmayı başarabildiğimi umuyorum. Okuduğum kitapları sizlerle paylaşmayı seviyorum. Kitapları paylaşırken kendi yorumumu katıp sizinle iletişim kurmaya çalışıyorum. Bu keyif benim için bambaşka bir şey.
   
             Blog yazarlığının en eğlenceli yeri de bu bence; sizler karşımdasınız sanki ve ben konuşuyorum ayrı ayrı hepinizle. Sizlerden öğreneceğim çok şey var. Daha çok başlarındayım bu işin. Tam olarak bir blogger olmam için daha çok yazmam ve öğrenmem gerekiyor. Bunun için çok uğraşıyorum. Çok fazla kitap okuyorum ve araştırıyorum. Sizlere doğru bilgi aktarmaya çalışıyorum. 

  
             Blog yazarlığı hiç bitmeyecek bir heyecan benim için. Bloğuma yazı yazarken o kadar mutlu oluyorum ki, o mutluluğumun yazılarıma yansıdığını düşünüyorum. Heyecanımı sizin de hissettiğinizi biliyorum yazıyı okuduğunuz anda. Öyle bir anda yazmıyorum, bazen yazıp siliyorum, tekrar baştan başlıyorum. Defalarca okuyorum. Yazıyı yazarken hem yazar gözlüğünden, hem de okuyucu gözlüğünden bakmam gerekiyor. En önemli detay; sizlerin yazıyı okurken keyif alması. Sizlere güzel bir yazı okutabilmek için keyif alarak inceleme yapıyorum. 

             1 sene önce başladım blog yazarlığına. İlk günkü hevesim artarak devam ediyor. Bilgisayarın başına oturmuş heyecanla yazısını sizlerle paylaşmak isteyen bir kız. O kız bu yolu başarıyla gitmek için çok çabalıyor. 1 sene içinde çok yol kat etti. Daha uzun tatlı bir yol var önünde. Uzun, tatlı yolu sizlerin de desteğini alarak gitmek istiyor o kız. 

           Blog yazarı olmam ve sizlerle iletişim kurmam hayatıma farklı bir bakış açısı kattı. Yazı yazmayı ve kitap okumayı küçüklüğümden beri çok seviyorum. Bugüne kadar birçok yazı yazdım, düşüncelerimi paylaştım sizlerle. Blog yazarı olmak istememde en büyük etken annemin bana kazandırdığı en güzel alışkanlık olan kitap okuma sevgisinden geliyor. Yıllardır istediğim şeyi cesaret edip son 1 senede hayatıma geçirdim. Bunun için çok mutluyum. Yazıyla ilgili güzel bir söz bırakıyorum buraya :

    ''Yazı yazmak kolaydır. Tek yapmanız gereken yanlış kelimeleri bulmak.''
                                                                                                                   MARK TWEİN


               Kitap tanıtım ve yorumlarım devam edecek. Bu yazıyla hem kendimi anlatmak istedim, hem de size teşekkür etmek istedim. Yazılarımı okuyup değer verdiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Yazılarımın altına yorum yazarsanız beni çok mutlu edersiniz😊  
Etiketler:

Yorum Gönder

0 Yorumlar