Kitap Keşfi Blog Merhaba

     
kitap keşfi blog merhaba

 
    Bloğuma hoş geldiniz. Bugünden itibaren sizlerle olacağım. Yazılarımı içimden geldiği gibi sizinle paylaşacağım. Çok heyecanlıyım. Nasıl, nereden başlayacağımı bilmiyorum aslında. Yazı yazmayı çok seviyorum. İçindekileri dışarı yansıtmanın en güzel yoludur yazı yazmak. En iyi arkadaş diyebilirim. Tatlı güzel bir defter ve kaleminiz olsun yanınızda hep. Aklınıza ne gelirse yazın, içinizde ne varsa her şeyi defterinizin güzel sayfalarına dökün.
      
   Bugün 1 Haziran 2019 cumartesi, yeni başlangıçlar için çok güzel bir gün. Hafta sonu tatlılığı diyorum ben cumartesi günleri için hep. 
Güne gülümseyerek başlayın, uyandığınız anda pozitif olmak bütün gününüzü iyi geçirmenizi sağlar.
    
    Negatif düşüncelerden uzak durup sahip olduğunuz her şey için mutlu olmanız sizi bambaşka bir insan haline getirir. İçinizdeki sevgiyi yok etmeyin, sevgi her şeyin ilacıdır.
      
    İlk günden yazımı fazla uzatmayım. Neşeli, tatlı, gülümseme dolu bir hafta sonu diliyorum herkese. Kendinizi dışarıya atın ve güzel havanın, bulutların keyfini çıkarın. Kitap keşifleri yapmak çok heyecan verici. Kitap yorumlarımı sizlerle paylaşmak sabırsızlanıyorum.

   Keyifli kitap keşifleri, keyifli okumalar dilerim😊

    
 Etiketler:

Yorum Gönder

0 Yorumlar